O Nas

Życie jak zwykle pisze własne scenariusze i tak było tym razem. Osobiste tragedie i niemoc systemu wygenerowały idee powstania Fundacji, która niesie pomoc dorosłym i dzieciom z urazami i guzami ośrodkowego układu nerwowego.

Kiedy umiera, ktoś Ci najbliższy a Ty nie możesz mu pomóc , „walisz głową w mur” i stoisz bezradnie, wówczas albo się poddajesz i przyjmujesz los albo wyzwala się energia i walczysz jeżeli już nie dla najbliższej osoby ,to dla innych mając świadomość ,że możesz to zrobić.
Chcemy aby nasza Fundacja dała szansę na wygraną i powrót do normalnego życia nawet w najbardziej skomplikowanych chorobach czy urazach w obrębie mózgu.

Nie powiemy, że nie ma w Polsce odpowiedniego sprzętu do przeprowadzenia zabiegu czy operacji, bo zorganizujemy dla Was najlepszą i najnowocześniejszą aparaturę na świecie. Będziemy na bieżąco z nowinkami z całego świata.

Nie powiemy ,że nie mamy wykwalifikowanego personelu, bo ludzie z pasją i doświadczeniem są już do naszej dyspozycji i czekają na start. Jeżeli będziemy potrzebowali dodatkowych kwalifikacji, wówczas zaprosimy najlepszych specjalistów z całego świata na przeprowadzenie innowacyjnych procedur dla WAS.

Nie powiemy, że pozostaje Ci tylko leżeć i czekać na śmierć, bo Fundacja da szanse nawet na operację czy zabieg poza Polską.

Nie powiemy, że czeka Cię długa rehabilitacja w przypadku konieczności jej przeprowadzenia ale zrobimy wszystko żebyś korzystał z najnowocześniejszych rozwiązań i wracał do pełnej sprawności w ciągu kilku dni.

Nasza misja

Ratowanie życia dorosłych i dzieci po urazach neurologicznych z guzami ośrodkowego układu nerwowego powstałymi w wyniku choroby, urazów, wypadków czy pobicia.

Stworzenie najnowocześniejszej kliniki neurochirurgicznej w Polsce.

Zakup specjalistycznego i najnowocześniejszego sprzętu do przeprowadzania zabiegów i rehabilitacji neurologicznej.

Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych dla najnowocześniejszych terapii z zakresu chorób czy urazów neurologicznych.

NASZE NAJPILNIEJSZE ZBIÓRKI

Aktualnie potrzebujemy funduszy między innymi na:

Budowa kliniki neurochirurgii z najlepszym w Polsce zespołem zaangażowanych ludzi, którzy z sercem i pełną uwagą potraktują każdego pacjenta. Teren już mamy teraz czas na mury.

Zakup najnowocześniejszego sprzętu z zakresu neurochirurgii i rehabilitacji neurologicznej. Nie chcemy, żebyście leżeli w naszej klinice i patrzyli w sufit ale mieli przeprowadzoną operację czy zabieg natychmiast i w ciągu kilku dni wychodzili zdrowi do swoich rodzin i domów ciesząc się ŻYCIEM.

Budowa i wyposażenie laboratorium do prowadzenia analiz i badań medycznych od ręki na miejscu kiedy tylko są niezbędne.

Prowadzenie badań naukowych i prac badawczych w zakresie diagnostyki i terapii chorób, guzów i urazów ośrodkowego układu nerwowego.